Zioła Ojca Grzegorza Sroki
Zioła Ojca Grzegorza Sroki

Bonimed - zioła Ojca Grzegorza Sroki

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED od ponad 25 lat zajmuje się produkcją leków ziołowych. Obecnie firma produkuje kilkadziesiąt preparatów ziołowych w postaci mieszanek do zaparzania, nalewek czy kapsułek. Działalność firmy jest ściśle związana z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką (1930 – 2006), który przez ponad pół wieku zajmował się ziołolecznictwem i udzielił porad tysiącom chorych. Był także autorem licznych publikacji z dziedziny ziołolecznictwa, a jego poradnik ziołowy do dziś cieszy się poczytnością i aktualnością treści.

Ojciec Grzegorz był bez wątpienia autorytetem w dziedzinie fitoterapii i jednym z najsłynniejszych polskich zielarzy zakonnych. Bardzo często jego spostrzeżenia dotyczące terapeutycznego działania ziół, były w późniejszym czasie potwierdzanie badaniami naukowymi.

Firma BONIMED komponuje swoje mieszanki ziołowe w oparciu o głęboką wiedzę farmakognostyczną, intuicję i doświadczenie, jakie Ojciec Grzegorz nabył w swej długoletniej praktyce zielarskiej. Z tego tytułu leczenie ziołami produkowanymi przez BONIMED to leczenie preparatami o sprawdzonej skuteczności.

We wszystkich surowcach użytych do produkcji badana jest zawartość substancji czynnych, co gwarantuje jakość wytwarzanych produktów. Preparaty produkowane są zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania GMP.

 

Zielarnia Zdrowia poleca w szczególności:

  • GASTROBONISAN – zioła do zaparzania wspomagające pracę układu pokarmowego,

  • NERWOBONISAN – zioła do zaparzania polecane w stanach napięcia nerwowego,

  • PECTOBONISOL – nalewka ziołowa polecana przy przeziębieniu z towarzyszącym kaszlem,

  • OCULOBON – preparat w kapsułkach wspomagający dobre widzenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium