Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zioła Ojca Grzegorza Sroki

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED od ponad 25 lat zajmuje się produkcją leków ziołowych. Obecnie firma produkuje kilkadziesiąt preparatów ziołowych w postaci mieszanek do zaparzania, nalewek czy kapsułek. Działalność firmy jest ściśle związana z franciszkaninem Ojcem Grzegorzem Sroką (1930 – 2006), który przez ponad pół wieku zajmował się ziołolecznictwem i udzielił porad tysiącom chorych. Był także autorem licznych publikacji z dziedziny ziołolecznictwa, a jego poradnik ziołowy do dziś cieszy się poczytnością i aktualnością treści.

Ojciec Grzegorz był bez wątpienia autorytetem w dziedzinie fitoterapii i jednym z najsłynniejszych polskich zielarzy zakonnych. Bardzo często jego spostrzeżenia dotyczące terapeutycznego działania ziół, były w późniejszym czasie potwierdzanie badaniami naukowymi.

Firma BONIMED komponuje swoje mieszanki ziołowe w oparciu o głęboką wiedzę farmakognostycznej, intuicji i doświadczeniu, jakie Ojciec Grzegorz nabył w swej długoletniej praktyce zielarskiej. Z tego tytułu leczenie ziołami produkowanymi przez BONIMED to leczenie preparatami o sprawdzonej skuteczności.

We wszystkich surowcach użytych do produkcji badana jest zawartość substancji czynnych, co gwarantuje jakość wytwarzanych produktów. Preparaty produkowane są zgodnie z dobrą praktyką wytwarzania GMP.

 

Zielarnia Zdrowia poleca w szczególności:

  • GASTROBONISAN – zioła do zaparzania wspomagające pracę układu pokarmowego,

  • NERWOBONISAN – zioła do zaparzania polecane w stanach napięcia nerwowego,

  • PECTOBONISOL – nalewka ziołowa polecana przy przeziębieniu z towarzyszącym kaszlem,

  • OCULOBON – preparat w kapsułkach wspomagający dobre widzenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl