Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

FLOS

Prawoślaz Liść  Flos 50 g Prawoślaz Liść Flos 50 g
Producent: FLOS
6,50 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przetacznik Ziele Flos 50 g Przetacznik Ziele Flos 50 g
Producent: FLOS
7,40 zł
( 1 kg = 148,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przytulia Czepna Ziele Flos 50g Przytulia Czepna Ziele Flos 50g
Producent: FLOS
7,30 zł
( 1 szt. = 146,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Rokitnik Owoc Flos 50 g Rokitnik Owoc Flos 50 g
Producent: FLOS
11,00 zł
( 1 kg = 220,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Rozmaryn Liść FarmVit 50 g Rozmaryn Liść FarmVit 50 g
Producent: FLOS
4,50 zł
( 1 kg = 90,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Rumianek Kwiat cały Flos 50 g Rumianek Kwiat cały Flos 50 g
Producent: FLOS
11,00 zł
( 1 kg = 220,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Rumianek Kwiat rozdrobniony Flos 50 g Rumianek Kwiat rozdrobniony Flos 50 g
Producent: FLOS
5,50 zł
( 1 kg = 110,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ruszczyk Kłącze Flos 50 g Ruszczyk Kłącze Flos 50 g
Producent: FLOS
8,20 zł
( 1 kg = 164,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Skrzyp Ziele 50 g Flos Skrzyp Ziele 50 g Flos
Producent: FLOS
5,60 zł
( 1 kg = 112,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Szałwia Liść 50 g Flos Szałwia Liść 50 g Flos
Producent: FLOS
5,30 zł
( 1 kg = 106,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Szanta Ziele Flos 50 g Szanta Ziele Flos 50 g
Producent: FLOS
6,00 zł
( 1 kg = 120,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Tarczyca Bajkalska Korzeń Flos 50 g Tarczyca Bajkalska Korzeń Flos 50 g
Producent: FLOS
10,30 zł
( 1 kg = 206,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Tarnina Kwiat  Flos 25 g Tarnina Kwiat Flos 25 g
Producent: FLOS
8,40 zł
( 1 kg = 336,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Werbena Liść Flos 50 g Werbena Liść Flos 50 g
Producent: FLOS
5,30 zł
( 1 szt. = 106,00 zł )
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele  Flos 50 g Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele Flos 50 g
Producent: FLOS
7,40 zł
( 1 kg = 148,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wrzos Kwiat Flos 50 g Wrzos Kwiat Flos 50 g
Producent: FLOS
7,10 zł
( 1 kg = 142,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ziele Bylicy Bożego Drzewka, 50 g, Flos Ziele Bylicy Bożego Drzewka, 50 g, Flos
Producent: FLOS
6,50 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ziele Glistnika, 50 g, Flos Ziele Glistnika, 50 g, Flos
Producent: FLOS
7,70 zł
( 1 kg = 154,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ziele Lebiodki (oregano) 50 g, Flos Ziele Lebiodki (oregano) 50 g, Flos
Producent: FLOS
5,80 zł
( 1 kg = 116,00 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium